Wyprawy rowerowe

Życie jest za krótkie aby stać w miejscu, codziennie do końca widzieć tylko te same budynki, ulice. Ono jest zbyt cenne, należy je wykorzystywać, czerpać dzika satysfakcję, a nie po prostu istnieć. Nie zostaliśmy zesłani tu na karę, musimy coś przeżyć w życiu, aby kiedyś opowiedzieć wnukom „nawet nie wiecie jaki ja byłem głupi kiedy byłem młody”. Jak tego dokonać? Można na przykład próbować sportów ekstremalnych, ale one dają tylko chwilowe uczucie ekscytacji, a tego nie da się tak po prostu opowiedzieć.
Jeśli chcesz mieć we wspomnieniach coś czym możesz się pochwalić, my dajemy ci taką szansę. Nasze wyprawy rowerowe polegają trochę na zasadach survivalu, np. staramy się nie korzystać z usług restauracji, podróżujemy w niewielkich grupach i sami próbujemy przyrządzać sobie posiłki. Jest to poniekąd „powrót do korzeni”. Zawsze dbamy o środowisko. Na każdej wyprawie odwiedzamy jakieś ciekawe miejsce, rozmawiamy z interesującymi ludźmi, widzimy to co inni mogą tylko zobaczyć w telewizji.
Jeśli chodzi o opłaty staramy się aby była to najniższa możliwa cena. Zawsze dbamy, aby nie powtarzać tej samej wycieczki dwa razy, a jeśli nie mamy wyjścia to przynajmniej staramy się znaleźć inne atrakcje. W każdej grupie są dwaj specjaliści (zazwyczaj chłopak i dziewczyna). Są to osoby przeszkolone medycznie i znają się na survivalu. Jeśli zdarzy się coś nieprzewidywalnego zawsze są gotowi do pomocy. Gwarantujemy bezpieczeństwo naszym towarzyszom i zapewniamy niesamowite atrakcje. Czasami jeśli natrafimy na cyrk/ wesołe miasteczko następuje demokracja i decyzję podejmuje większość.